PEDAGOGISK PERSONAL

Eman Abbas - 

031-381 0820 
eman.abbas@angeredfhsk.se

Lärare på Allmän kurs gymnasiet SamDis

Ingela Andersson

031-381 08 05

ingela.andersson@angeredfhsk.se

Lärare på Allmän kurs grund SoS

Joakim Apler

031-381 08 24 

joakim.apler@angeredfhsk.se

Lärare på Allmän kurs gymnasiet DemSam

 Julia Brodén 

julia.broden@angeredfhsk.se
031-381 08 09

073-650 50 22
Lärare på Helhetslyftet, Angereds gård


Jesper Brygger

0762- 39 25 89 

jesper.brygger@angeredfhsk.se

Lärare på Angered författarskola

David Bäck

david.back@angeredfhsk.se

Lärare på The Music College & Allmän kurs gymnasiet MuSam


Stefan Carlsson

Karolin Målsäter Cederfjärd
031-381 08 10

karolin.malsater@angeredfhsk.seLärare på Allmän kurs gymnasiet DemSam




Marit Deubler

marit.deubler@angeredfhsk.seLärare på Allmän kurs gymnasiet MuSam & på The Music College

Josefin Finér

031-381 08 21

josefin.finer@angeredfhsk.se

Lärare på Allmän kurs gymnasiet DemSam & MuSam

Kristina Flock

031- 381 08 12, 0704-050405

kristina.flock@angeredfhsk.se

Lärare på Allmän kurs gymnasiet SamDis

Max Flövik

0738-85 13 33   
max.flovik@angeredfhsk.se

Lärare på The Music College

Elin Forsgren

031-381 08 04

elin.forsgren@angeredfhsk.se

Lärare på Allmän kurs gymnasiet SamDis

Mina Nadolski Friberg 

031-381 08 28

mina@angeredfhsk.se 

Kommunikatör & lärare på Angered teaterskola

Elise Ingvarsson

elise.ingvarsson@angeredfhsk.se 
Lärare på Angered författarskola


Haky Jasim 

031-381 08 07
haky.jasim@angeredfhsk.se

Lärare på Konsten i samhället

Jenny Kozma

031- 381 08 220736 - 50 50 31                
jenny.kozma@angeredfhsk.se

Lärare på SFI

Ian-Paolo Lira

ianpaolo.lira@angeredfhsk.se 
Lärare på The Music College


Fredrika Byman Moberg

fredrika.moberg@angeredfhsk.se

Lärare på Angered teaterskola

Esther Löthgren

Olle Parck
031-381 08 13

olle.parck@angeredfhsk.seLärare på Allmän kurs grund SoS

Helia Rahbari

Rehab Redwan

rehab.redwan@angeredfhsk.seLärare i Ma och på SFI

Camilla Savonen

070- 292 66 76
camilla.savonen@angeredfhsk.se 
Lärare på Allmän kurs gymnasiet SamDis

Anja ten Siethoff

031- 381 08 170700- 46 18 17
anjaten.siethoff@angeredfhsk.se

Lärare på Allmän kurs gymnasiet KulSam

Philip Simonsson

031-3810811

philip.simonsson@angeredfhsk.se

Lärare på Allmän kurs grund SoS

Lena Sörensen

Kursledare Care of folkbildningen,

Joakim Stampe

031-381 08 14
joakim.stampe@angeredfhsk.se

Lärare på Konsten i samhället

Jakob Tamm

0706-00 75 71
jakob.tamm@angeredfhsk.se

Lärare på Angered teaterskola